Доставка і оплата

Мережа "Садочок" робить все можливе, для забезпечення зручності та доступності способів доставки та оплати замовлення.

Комунікативність та комфортабельність мережі "Садочок" , дає змогу забезпечити Вас всіма вподобаними товарами, максимально швидко та зручно.

Наша команда переконає, що Ви отримаєте задоволення та надійну якість від зроблених покупок.

Увага! Мінімальна сума замовлення - 200 грн. Можливі винятки, будь ласка уточнюйте у менеджера.

Способи оплати

Оплата при отриманні товару

В разі доставки замовлення службами перевезення ви зможете оплатити замовлення готівкою, при цьому поштові служби додаткови візьмуть комісію за наложений платіж, яка у «Нової пошти» складає 35грн + 2% від суми замовлення, «Автолюкса» -15 грн + 2% від суми замовлення, «Укрпошти» - 6,50 грн + 1%.

Оплата за безготівковим розрахунком

При безготівковому розрахунку оплата за товар може бути здійснена в будь-якому відділенні банку. Всі необхідні реквізити на оплату вказуються в рахунку, висланому вам на ел. адресу. Рахунок повинен бути сплачений протягом 4-х банківських днів. Неоплачені протягом 4-х днів замовлення після дати виставлення рахунку розформовується. У разі більш пізньої оплати ми не гарантуємо наявність всього замовленого асортименту. Датою оплати вважається день надходження грошей на розрахунковий рахунок. Прохання відразу після оплати замовлення висилати нам лист із зазначенням номера замовлення, сплаченої суми, способу оплати, дати і часу платежу на наш ел. адреса shop@agrosadochok.com.ua .Комісія яка стягується банками при здійсненні платежів, не входять у вартість замовлення та доставки і оплачуються покупцем самостійно. Ваше замовлення буде відправлене тільки після надходження грошей на розрахунковий рахунок. Перш ніж здійснити оплату через відділення банку, уточніть, яка буде вартість цих послуг, тому що у комерційних банків вона різна.

Ось деякі розцінки послуг українських банків

  • Укрсиббанк 1,2% від суми грошового переказу, але не менше 9 грн.
  • Приватбанк 1% від суми грошового переказу, але не менше 2 грн.
  • Фінанси і кредит 1% від суми грошового переказу, але не менше 5 грн.
  • ВТБ банк 1% від суми грошового переказу, але не менше 5 грн.

Cпособи доставки

У міста України замовлення відправляються транспортними компаніями (Євро Експрес, Автолюкс, Нічний експрес, Нова Пошта та інші). Вартість пересилання оплачується безпосередньо замовником при отриманні товару. Оптимальне рішення для тих, хто цінує свій час. Термін доставки 1-2 дні з моменту поступлення оплати за замовлення на розрахунковий рахунок. Дату відправлення посилки, номер декларації, а також суму до оплати за послуги транспортних фірм вам повідомить наш менеджер після відправки посилки.

Зверніть увагу! Зберігання більше 1 доби може бути платне. Ознайомтеся з адресами і умовами транспортних компаній на офіційних сайтах.

У країни СНД тимчасово доставка не здійснюється, але ми можемо розглянути варіанти, запропоновані замовником.