Трава газонна Ліліпут (Green Field) 10 кг


2 295,00 ₴
  (0 reviews)
Немає в наявності
Утворює розкішне густе покриття, незалежно від родючості ґрунтів. У складі сорти повільно зростаючих низькорослих трав, які не вимагають частих стрижок. Травосуміш витримує низьке скошування.

Код товару
7337
Виробник
Сімейний сад

Утворює розкішне густе покриття, незалежно від родючості ґрунтів. У складі сорти повільно зростаючих низькорослих трав, які не вимагають частих стрижок. Травосуміш витримує низьке скошування.

Склад
35% Костриця червона червона RUFILLA/REVERENT
30% Костриця червона червона ROLAND
20% Костриця червона змінена AIDA
5%   Костриця овеча SPARTAN
10% Тонконіг луговий MERCURY/BALIN

Норма висіву: 10 кг на 300-400 м2.

 

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО СТВОРЕННЮ ГАЗОНУ ТА ДОГЛЯДУ ЗА НИМ.
ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ І ПОСІВ:

ПЕРІОД ПОСІВУ:

У будь-який час з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне ґрунт, до середини осені. Закінчити посів потрібно до кінця вересня, щоб рослини встигли підрости, розкущитися і зміцнитися перед зимою.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ:

1. На ділянці видалити бур’яни, каміння, сміття.
2. Ґрунт перекопати на глибину 15-20 см. (Для додаткового поліпшення ґрунту можна внести ще 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2. При цьому ґрунт слід рівномірно і ретельно подрібнити.)
3. Очистити ґрунт від залишків рослин, і одночасно ретельно розрівняти граблями.
4. Щоб ґрунт був не надто пухким, його слід ущільнити котком або притоптати.

ПОСІВ:

1. Для посіву ідеально підходить бездощовий, безвітряний день з незначною хмарністю.
2. Насіння рівномірно розподілити по всій ділянці. Норми висіву читайте на упаковці (найчастіше – 1 кг на 30 м2).
3. Посів проводити перехресно: одну половину насіння в одному напрямку, другу-перехресно першій.
4. Вирівняти граблями засіяну площу, щоб заглибити насіння в ґрунт на глибину 0,5-1 см.
5. Провести коткування засіяної ділянки (краще ребристими котками).
6. Насіння і добриво злегка закрити граблями, ущільнити валиком і, при необхідності, окропити, щоб захистити посівний матеріал від висихання.
7. 3-4 тижні потрібен постійний полив методом дощування (для кращої схожості).

ДОГЛЯД:

1. Регулярна стрижка. При досягненні газоном висоти 8-10 см, проводиться перша стрижка трави. При першій стрижці потрібно зрізати тільки верхівки (1-2 см). Всі наступні скошування можна робити на бажану висоту. При осінньому посіві перше скошування проводять навесні. Увага: Квітучі газони (типу Квітковий рай): стрижуть, як правило, один раз, в кінці сезону – коли відцвітуть і обсіменяться квіти. Висота скошування становить 8-10 см; скошену траву необхідно видалити з газону.
2. Полив та підживлення. Достатній полив методом дощування (вранці або ввечері, а в дуже спекотні дні 2 рази на день, але не допускати утворення калюж). Підживлення добривами з певними компонентами в залежності від пори року.

Догляд НАВЕСНІ:

1. Не зловживайте ходінням по вологому газону в березні.
2. Не допускайте утворення калюж. (Якщо на ділянках з важкими ґрунтами немає дренажу, проколюйте проблемні ділянки вилами, застосовуйте інші доступні способи для відводу води.)
3. Коли верхній шар ґрунту стане сухим – час наводити порядок! В процесі вертикуляції необхідно прорізати і видаляти рослинні залишки, що закривають доступ повітрю, волозі і поживним речовинам в кореневу зону. Після прорізання необхідно все ретельно вичесати граблями. Процедури проводити тільки в суху погоду і по сухому ґрунту. Не варто з цим затягувати, оскільки несприятливі умови повітрообміну і старе листя викличуть сплеск грибкових захворювань.
4. Рекомендується вносити комплексні добрива з високим вмістом азоту.

ДОГЛЯД ВЛІТКУ – стрижка, полив і підживлення (добрива з високим вмістом азоту).

ДОГЛЯД ВОСЕНИ:

1. У сиру і дощову погоду верхній шар ґрунту перенасичується вологою і рекомендується проводити аерацію – проколювання газону. Цей захід сприяє кращому повітрообміну і відведенню води в глибші шари ґрунту, запобігає вимоканню газону під час частих осінніх дощів. Проколювання газону слід проводити в суху погоду на глибину 5-15 см.
2. У процесі підготовки до зими рекомендується внесення комплексних мінеральних добрив з низьким вмістом азоту, але підвищеним вмістом калію і фосфору.

Догляд ВЗИМКУ:

1. Не рекомендується ходити по газону, поки немає достатньо великого сніжного покрову (20-25 см). Адже місця, які навантажувались взимку, стають бурими, а пошкоджені рослинні тканини стають джерелом різних захворювань.
2. Якщо утворюється крига – її необхідно обов’язково руйнувати. Лід, на відміну від снігу, не пропускає повітря, пригнічує газонні трави через нестачу кисню.