Добриво Dr. Мікро від Хвороб та Гнилі спрей (Kvitofor) 310 мл


38,00 ₴
  (0 reviews)
В наявності
Добриво Dr. Мікро від Хвороб та Гнилі спрей (Kvitofor) 310 мл. Подвійна дія - лікує і підсилює імунітет. Добриво і фунгицидная добавка для лікування і профілактики комплексу хвороб грибкового походження: білої гнилі, сірої гнилі, трахеомікоз. антракноза, борошнистої роси, мілдью, несправжньої борошнистої роси, оїдіуму. фітофторозу, іржі, плями і ін.

Код товару
5060
Виробник
Kvitofor

"Dr. Мікро" від хвороб і гнилі, Kvitofor для кімнатних рослин, спрей 300 мл. Подвійна дія - лікує і підсилює імунітет. Добриво і фунгицидная добавка для лікування і профілактики комплексу хвороб грибкового походження: білої гнилі, сірої гнилі, трахеомікоз. антракноза, борошнистої роси, мілдью, несправжньої борошнистої роси, оїдіуму. фітофторозу, іржі, плями і ін.

Dr. Мікро "- добриво і фунгицидная добавка для лікування комплексу хвороб грибкового походження: білої гнилі, сірої гнилі, трахеомікоз, антрокноза, борошнистої роси, мілдью, несправжньої борошнистої роси, оїдіуму, фітофторозу, іржі, плями і ін. Препарат призначений для застосування в теплицях, зимових садах, оранжереях, житлових і офісних приміщеннях, терасах і балконах.
 
Переваги "Dr. Мікро":
  • Захист до 30 днів.
  • Готове до застосування.
  • Подвійна дія лікує і підсилює імунітет.
Спосіб застосування
Лікування: при перших ознаках хвороби обприскати листя рослини з відстані 20 - 30 см. Через 10 - 14 днів обробити повторно.
Профілактика: рослини, придбані в магазинах і оранжереях і ростуть в умовах, що сприяють розвитку хвороб, обробляти один раз на місяць.

Склад (мг / л): азот-95, фосфор-40, калій-25 + мікроелементи + фунгицидная добавка.