• Лідер продаж

Торф горшочки 8*8 /540


2,00 ₴
  (0 reviews)
В наявності
Розмір торф'яного горщики для розсади 80х80мм. Суха формована і пресована торф'яна продукція. Якісні торф'яні горщики витримують тривалі роботи з розсадою, після висадки в грунт розпадаються впродовж 32 днів.

Код товару
6718
Виробник
Україна

Торф'яні горщики призначені для вирощування розсади різних культур овочевих (огірка, томату, кабачка, патисона, дині і т. д.) квіткових (примули, колеуса, герані, троянди, гладіолуси, тюльпани та ін), плодових, лісових і декоративних (агрус, смородина, малина, лохина, троянда та ін ).

Розмір торф'яного горщики для розсади 80х80мм

Головне завдання при пророщуванні розсади — контролювати вологість грунту (перезволоження може привести до загнивання коренів).
Посів розсади квітів в торф'яної горщик позбавить вас від таких неприємностей, як почорніння верхівки пагонів або загнивання коренів молодої рослини. Це відбувається від надлишку води при поливі. Здатність торф'яних стаканчиків регулювати вологісний режим і оберігати рослини від бактеріальних захворювань обумовлена тим, що основним їх складовим компонентом є верхової сфагновий торф. Відповідно, такий ризик збільшується при вирощуванні розсади в касетах для розсади або в розсадних горщиках.

Торф'яні горщики, як і торф'яні касети являють собою пустотілі стаканчики конічної форми. Це суха формована і пресована торф'яна продукція, транспортабельна, має тривалий термін зберігання.
Також останнім часом широко використовуються торф'яні таблетки для вирощування розсади.

Товщина стінок торф'яних горщиків гарантує:
безперешкодний розвиток кореневої системи рослин поряд із збереженням міцності горщика;
здатність швидкого розпаду торф'яних горщиків в грунті (протягом 32 днів після висадки), позбавляючи тим самим фермерів від клопоту по збору частин розклалися горщиків при збиранні полів.
Коли на рослині з'являються два міцненьких листочка, її пересаджують. Ніжна коренева система молодих рослин не пошкоджується при пересадці, так як їх висаджують у землю або велику ємність разом з торф'яним стаканчиком.
Завдяки агрофизической (вологоємність, воздухоемкость) мікроструктурі торфу, коренева система розсади розвивається здоровою, коріння рослин вільно проростають через дно і стінки торф'яного горщика, а входять до складу торфу органічні і мінеральні складові поступово живлять рослини, сприяючи їх вкорінення і зростання.

Розсаду, вирощену в горщиках, висаджують в грунт після того, як мине небезпека заморозків. Торф'яні горщики до місця висадки перевозять в ящиках.
Вийнятий з парника вологий торф'яної горщик з розсадою цілком пересідає в грунт (закопується в грунт). У випадку з торф'яної касетою — комірку відокремлюють і також пересаджують разом з розсадою.
Рослина без затримки продовжує подальший розвиток, так як його коренева система анітрохи не пошкоджується.
Це, з одного боку, є причиною підвищення врожайності культур, вирощуваних у торф'яних горщиках, і, з іншого, — викликає прискорення дозрівання огірків і томатів на 10-20 днів раніше звичайних строків.